Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na pomarańczowo-różowym tle przypominającym drewnianą podłogę i fragment ściany, widać nogę ze stopą zwróconą w dół, która wskazuje na wykonywanie figury baletowej. Po prawej stronie znajdują się trzy czerwone buty z wysokimi obcasami. W dolnej części znajdują się dwa buty z wysokimi obcasami, ten znajdujący się bliżej lewej krawędzi jest niebieski, a ten bliżej prawej krawędzi jest czerwony. Z obrazu wyróżnia się duży napis: OPERA NA OBCASACH.

Wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Teatru - Opera na obcasach

2023-03-27 ( poniedziałek )
18:30
Sala Drabowicza, ul. Fredry 9, Poznań

Teatr Wielki w Poznaniu zaprasza do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru - w najbliższy poniedziałek, 27 marca organizatorzy zapraszają do Sali Drabowicza w godz. 18:30-20:00 na wieczór zatytułowany "Opera na obcasach".
Przymierzanie kostiumów, dzięki którym pasjonaci teatru oraz entuzjaści opery (i nie tylko!) będą mogli na chwilę wcielić się w kultowe postaci znane z operowych produkcji i... nauka chodzenia na wysokich obcasach - oto atrakcje zaplanowane na ten wieczór. Cennymi wskazówkami z uczestniczkami i uczestnikami wydarzenia podzieli się Jakub Starzycki - tancerz, którego mieli Państwo okazję podziwiać w naszych spektaklach baletowych, o muzyczną oprawę zadba Aleksandra Lesner, skrzypaczka Orkiestry poznańskiej Opery, a całość poprowadzi Julia Sobusiak.

Zapowiada się wieczór pełen szaleństwa i teatralnej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci. Nie przegapcie okazji, aby zrobić coś nowego i wyjątkowego w gronie pasjonatów teatru! 

Bezpłatne wejściówki czekają na odbiór w kasie naszego Teatru oraz w Biurze Obsługi Widza.

Wydarzenie będzie tłumaczone na PJM.

Zobacz opera.poznan.pl/