Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat ze zdjęciem piosenkarki i okładką płyty w prawej części. W części lewej u góry białe napisy na pomarańczowym tle.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościnią będzie Ania Karwan, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu "Swobodnie". W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

"Swobodnie" - najnowszy i szalenie ważny album w dorobku Ani Karwan, to pierwszy, w całości autorski materiał artystki.

Dojrzałe kompozycje stworzone wraz z Piotrem Bogutynem i szczere, poetyckie teksty to nowe oblicze Ani. Po latach spędzonych na scenie odważyła się odkryć swoje prawdziwe ja, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowania trudnych prób i popełniania błędów.

Ania Karwan o albumie "Swobodnie":
"Dojrzałam do życia w spokoju i szaleję już tylko w twórczości. Na płycie uwolniłam się od konkretnych gatunków. Jestem silnie związana z analogowym brzmieniem, a jednocześnie podziwiam nowoczesne produkcje. Na płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna. Jestem dumna z tego, że znalazłam odwagę. Po niełatwym czasie pandemii, samotności i strachu napisałam teksty i muzykę, jakiej nigdy nie doświadczyłabym, gdyby nie te dwa lata, kiedy zatrzymał się świat. Album ten jest więc zapisem mojej wdzięczności za ten czas."

Zobacz www.facebook.com/empikcom