Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Ferie w ZOO TEAM

Ferie z egzotycznymi zwierzętami

2023-01-30 ( poniedziałek ) – 2023-02-12 ( niedziela )
ZOO TEAM w Avenida Poznań

Osoby spragnione niecodziennych wrażeń i tęskniące za egzotycznym klimatem zapraszamy do ZOO TEAM, czyli na wystawę zwierząt egzotycznych. W tym miejscu nie tylko można podziwiać wyjątkowe zwierzęta, ale jest też możliwość bliskiego kontaktu z nimi - wiele ze zgromadzonych zwierząt można brać na ręce i podziwiać strukturę ciała, kolorystykę czy sposób poruszania się.

Aby jeszcze lepiej poznać różnorodne zwierzęta zostały opracowane specjalne cztery Pakiety Przygody:

Pakiet Beginner - przygoda dla początkujących odkrywców świata zwierząt. Te zwierzaki najczęściej nazywane są słodziakami i nikt nie powinien się ich obawiać.

Pakiet Standard - przygoda z nutą szaleństwa, gdzie zwiększamy poziom trudności, ale też jednocześnie wielkość i ilość dostępnych zwierząt.

Pakiet Premium - przygoda dla wymagających, którzy szukają wyjątkowych okazji i nie zadowalają się standardami. To tu odkryjecie uroki kameleona, wyjątkowe węże i najpiękniejsze pająki.

Pakiet Extreme - przygoda dla pełnoletnich odważnych, którzy są gotowi dać się uszczypnąć czy dziobnąć.

Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM dostępna jest w Avenida Poznań (Dworzec Główny) od 10:00 do 20:00. Umiejscowienie przy Dworcu PKP umożliwia łatwe dotarcie nawet z dalszych rejonów Wielkopolski.

Więcej informacji na stronie www.zooteam.pl

Zobacz www.zooteam.pl