Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Zdjęcie Artystki.

Koncert - Natalia Przybysz - Zaczynam się od miłości

2023-01-23 ( poniedziałek )
19:00
Aula UAM (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza), ul. Henryka Wieniawskiego 1, Poznań

Kategoria: Muzyka

Natalia Przybysz wyrusza w trasę, by promować niezwykły krążek. "Zaczynam się od miłości" to interpretacja niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory przez Natalię oraz jej zespół.

Fani mogli już usłyszeć pierwszy singiel z płyty - utworowi "Oko Cyklonu" towarzyszy klip w reżyserii Silvii Pogody. - To, co najważniejsze w koncertach dla mnie, to zanurzenie w muzyce. Przed nami nowy materiał z tekstami Kory i naszą muzyką - Zaczynam się od Miłości. Wielce ekscytująca to perspektywa, zanurzać się z Wami w czymś nowym. Z kim się widzimy?

Album "Zaczynam się od miłości" ukaże się wiosną 2022 roku, a jej tytuł stanowi parafrazę zbioru tekstów Kory wydanych w formie książki pt. "Miłość zaczyna się od Miłości". Pomysł na album zrodził się podczas spotkania Natalii Przybysz i Kamila Sipowicza. Spadkobierca dorobku Kory powierzył Natalii zebrane i niewydane dotąd w formie piosenek teksty legendy polskiej sceny muzycznej. Na krążku znajdą się zarówno utwory będące interpretacją tekstów Kory, jak i autorskie piosenki Natalii - inspirowane pracą nad projektem.

Bilety w cenach 99, 119 i 129 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: