Kultura w Poznaniu

Kalendarium

zdjecie przedstawiające tancerzy ubranych w czasrne stroje w ruchu, po prawej stronie grafiki informacje o warsztatach w kolorze białym

Lekcje tańca współczesnego z Patrykiem Jarczokiem i Danielem Michną - z cyklu uczyMY #naTaczaka

2022-12-01 ( czwartek )
18:30
Polski Teatr Tańca, ul. Stanisława Taczaka 8, Poznań

Patrykiem Jarczokiem i Danielem Michną - artystami tancerzami Polskiego Teatru Tańca.

Patryk Jarczok  - dyplomowany tancerz, choreograf i pedagog. Absolwent kierunku taniec WSUS w Poznaniu oraz Institute of Dance Arts na Anton Bruckner Privatuniversität Linz w Austrii. Stypendysta programu Erasmus+ w Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Frankfurt am Main na wydziale tańca. W latach 2014-2016 związany z zespołem STW Natalii Draganik-Franke. Od 2018 roku związany z Teatrem Pieśń Kozła we Wrocławiu. Od marca 2019 stażysta w Staatstheater Kassel - Johannes Wieland Company. Współpracował między innymi z takimi artystami jak Cameron McMillan, David Zambrano, Wim Vandekeybus, Martin Durov & Laja Field oraz Maciejem Kuźmińskim.

Daniel Michna - tancerz, instruktor tańca, dyplomowany choreograf. Ukończył licencjat choreografii i technik tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Tańca klasycznego uczył się pod okiem wielu wybitnych pedagogów, m.in. Wacława Niedźwiedzia, Aliny Towarnickiej, Anny Rurak. Brał udział w wielu warsztatach za granicą: GaGa - Ohad Naharin (Izrael), Contact improvisation - Scott Wells i Modern dance - Rosana Gamson (USA). W Polsce szkolił się pod okiem wielu znanych pedagogów i choreografów tańca współczesnego tj. Jacek Owczarek, Witold Jurewicz, Iwona Olszowska, Michał Ratajski, Maciej Kuźmiński. Występował na scenie Krakowskiego Teatru Variété czy Teatru V6 w Łodzi. Brał udział w spektaklach Teatru Tańca Alter oraz Teatru Tańca Kijo.

poziom zaawanasowania: 

średniozaawansowany i zaawansowany (wtorki)

open level (czwartki)

godz. 18:30 

Czas trwania lekcji: 1,5 h

grupa wiekowa: 14+

zajęcia będa prowadzone przez pedagogów naprzemiennie:

Ceny:

Wstęp na pojedyncze zajęcia: 35 zł - można wykupić tylko drogą elektroniczną.

Bilety znajdą Państwo w serwisie bilety24.pl

Karnety można kupować od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu.

materiały Polskiego Tearu Tańca, fot. Andrzej Grabowski