Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat wydarzenia ze zdjęciem pisarki po prawej i okładką nowej płyty. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

Katarzyna Bonda - spotkanie z cyklu #premieraonline

2022-03-21 ( poniedziałek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Już w najbliższy poniedziałek gościem spotkania z cyklu Premiera online będzie Katarzyna Bonda, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. Z Katarzyną Borowiecką porozmawia o swojej najnowszej książce, zatytułowanej "O włos" (Wydawnictwo Muza).

Jedna z ulubionych współczesnych pisarek polskich czytelników przedstawia zupełnie nową serię. W książce otwierającej cykl, detektyw Jakub Sobieski zmierzy się z zagadką bestialskiego zabójstwa dwóch młodych kobiet w Lesie Kabackim. Okazuje się, że morderca, który szybko zostaje mianowany Kosiarzem z Kabat, ma swój profil ofiar. Na jego celowniku są prostytutki. W czasie, kiedy grasuje, to one powinny uważać na siebie najbardziej. Świat agencji towarzyskich to ciemna strefa, więc policji trudno jest znaleźć chętnych do współpracy. Dlatego młody detektyw Jakub Sobieski zdejmuje mundur i postanawia prowadzić śledztwo w mniej formalny sposób.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com