Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner ze zdjęciem artysty i nazwą wydarzenia.

Koncert Matt Dusk Sings Sinatra

2022-03-20 ( niedziela )
20:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Rok po wydaniu pokrytego złotem albumu "Sinatra with Matt Dusk", artysta powraca z jego kontynuacją - "Sinatra with Matt Dusk Vol. 2", ponownie zapraszając do współpracy znakomitych polskich wykonawców, by wspólnie przywołać muzyczną historię Mistrza. Jazzman zabierze słuchaczy w podróż do czasów elegancji i zmysłowości, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy: "Come Fly With Me", "I've Got You Under My Skin", czy "Fly Me To The Moon".
Matt Dusk od lat czaruje jazzowo-swingującymi hitami, a publiczność koncertowa uwielbia go za atmosferę, jaką wprowadza podczas spotkań na żywo. Pochodzący z Kanady doświadczony wokalista, muzyk i kompozytor to twórca oryginalnych projektów z pogranicza jazzu, swingu i popu. Artysta sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje. Polscy fani z pewnością pamiętają utwór "My Way"/"Szczęście jest we mnie", będący muzycznym hołdem oddanym Zbigniewowi Wodeckiemu.

Podczas nadchodzącej trasy, Matt Dusk wystąpi z repertuarem z najnowszej płyty, która ukazała się 22 października br. Do pracy przy tym albumie, artysta zaprosił m.in. Ewę Bem, Natalię Kukulską, Kubę Badacha i Andrzeja Piasecznego. - Piosenki z Great American Songbook były już wykonywane przez wielu artystów i muzyków. Chciałem zaprosić do tego projektu artystów z wrażliwością podobną do mojej, którzy pomogliby mi rozpowszechnić te klasyki w XXI wieku - podkreśla artysta.

Bilety w cenach 99, 139, 169 i 199 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: