Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcie aktorów grających w spektaklu.

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

2022-03-15 ( wtorek )
18:00
Aula Artis, (Collegium Da Vinci), ul. Kutrzeby 10, Poznań

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl "Tajemnica Bańki Szczęścia", w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach.

O spektaklu:

Organizatorzy zapraszają do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia...
I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza - dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka - prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna - mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  -  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?
Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody.
Będziecie rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu.
Wyruszycie na poszukiwanie szczęścia.
Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii.
Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie...
Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

Uwaga:

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Ważne informacje:

  • czas trwania występu - 1 godzina
  • dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)

Bilety w cenach 35, 40, 45, 50 i 60 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne on-line.

_

Seanse dla szkół/przedszkoli

15.03.2022 Poznań, Aula Artis 10:00

Seans o godzinie 10:00 - seans poranny dla przeszkoli, szkół oraz grup zorganizowanych. Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 531 511 500, email: info@eurosoul.pl

Dokonać rezerwacji można poprzez Formularz zamówienia biletów na seanse poranne

Oferta specjalna dla szkół (seanse poranne o godz. 10:00). Aby złożyć zamówienie grupowe - należy wypełnić Formularz Zamówienia. Specjalne ceny oraz na 10-dzieci 1 bilet dla opiekuna - bezpłatnie!

Bilety dostępne w: