Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat promujący wydarzenie; na zdjęciu od lewej Michał Żebrowski, Janusz Chabior i Borys Szyc

TEATR 6. PIĘTRO Spektakl komediowy "ART"

2022-03-08 ( wtorek )
Sala Ziemi, Poznań Congress Center, Głogowska 10, 60-734 Poznań

Borys Szyc, Janusz Chabior i Michał Żebrowski pierwszy raz na jednej scenie w słynnej sztuce francuskiej autorki Yasminy Rezy ART w reżyserii Eugeniusza Korina.

ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.

Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.

Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach.

Spektakl reżyseruje dyrektor artystyczny Teatru - Eugeniusz Korin, twórca takich bestsellerów naszej sceny jak Zagraj to jeszcze raz, SamFredro dla Dorosłych Mężówi Żon,  NiezwyciężonySamotny Zachód, czy Piękna Lucynda.

Bilety dostępne w:

Zobacz mtp.pl