Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na grafice plakat wydarzenia.

Czesław Mozil Solo - koncert charytatywny

2022-02-10 ( czwartek )
SARP Social Club, Stary Rynak 56

Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila!

Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

"#IDEOLOGIAMOZILA" to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.

Jak mówi Czesław Mozil: "#IDEOLOGIAMOZILA" to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie".

Koncert jest w pełni charytatywny - każdy będzie mógł wesprzeć Hospicjum Palium - Motyle dla hospicjum.

Warunkiem wstępu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty darowizny na mail:
agnieszka.pietrusewicz.kret@gmail.com

miejsca siedzące (100 zł)
https://hospicjum-palium.pl/produkt/darowizna-100-zl/

miejsca siedzące (>100 zł)
https://hospicjum-palium.pl/konto-bankowe/

opr.sw