Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Zdjęcie artystki i informacje o nazwie wydarzenia.

Koncert - Bigbitowe Pastorałki: Ania Rusowicz i Goście

09.12.2021
19:00

Miasto Poznań i Estrada Poznańska zapraszają na świąteczny koncert w Auli Artis z udziałem Ani Rusowicz i Goście. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się: Renata Przemyk, Staszek Karpiel-Bułecka i Artur Andrus.

Bigbitowe Pastorałki to utrzymany w klimacie lat 60. i 70. świąteczny projekt Ani Rusowicz z udziałem zaproszonych gości. Ujrzał on światło dzienne przy okazji premiery płyty RetroNarodzenie. Na krążku znajduje się 12 autorskich utworów o świętach Bożego Narodzenia i są to prawdziwe perełki pełne big-bitowego klimatu. Piękne teksty i niezapomniane melodie oraz wspaniali dobrze wszystkim znani goście gwarantują wspaniale spędzony świąteczny wieczór.

"Naszą ideą jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w dobrym humorze i sprzyjającym otoczeniu. Nawiązujemy do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad (film Kulig), góralskich tradycji oraz rockndrollowego klimatu. Jest to coś zupełnie nowego na naszym rynku muzycznym. Koncerty okraszone są pięknym światłem, nietypowymi instrumentami a przede wszystkim plejadą polskich Gwiazd muzyki rozrywkowej." - zaprasza Ania Rusowicz.

Bilety: 79 zł

* organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie
* zakup biletu oznacza akceptację regulaminu umieszczonego na estrada.poznan.pl
* nie przyjmujemy rezerwacji
* bilety dostępne są online

Bilety dostępne w:

Plakat