Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia ze zdjęciem autora i okładką książki. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

Harlan Coben - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-11-10 ( środa )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Autor bestsellerowych powieści, Harlan Coben, prezentuje najnowszy kryminał "Mów mi Win" (Wydawnictwo Albatros). Polskiej premierze książki towarzyszyć będzie superprodukcja audio z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej, dostępna od 10 listopada wyłącznie w aplikacji Empik Go. Z okazji wydania powieści odbędzie się spotkanie z cyklu Premiera online, podczas którego Harlan Coben połączy się z czytelnikami i odpowie na ich pytania. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka, natomiast tłumaczenie zapewni Taida Meredith.

Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce.

Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona podczas napadu na rodzinną posiadłość. Przez wiele miesięcy przetrzymywano ją w chacie na pustkowiu. Patricii udało się uciec, ale jej oprawców nie schwytano, nie odzyskano również rodzinnych pamiątek, które zostały skradzione podczas porwania.

Aż do teraz. W Upper West Side, w apartamencie na ostatnim piętrze znaleziono ciało mężczyzny. Oprócz zwłok uwagę policji przykuwają dwa przedmioty: skradzione płótno Vermeera i skórzana walizka z inicjałami WHL3. Po raz pierwszy od lat mundurowi mają wyraźne tropy nie tylko w sprawie porwania Patricii, ale także w innej nierozwiązanej sprawie FBI, związanej ze skradzioną walizką i cennym obrazem. Ślady jednoznacznie prowadzą do pewnego mężczyzny...

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com