Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Justyna Dąbrowska, Małgorzata Halber, Karolina Lewestam i Grzegorz Ptaszek na zdjęciu.

Justyna Dąbrowska, Małgorzata Halber, Karolina Lewestam i Grzegorz Ptaszek - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-02-04 ( czwartek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Premiera lutowego wydania "Pisma. Magazynu Opinii" posłuży jako punkt wyjścia do dyskusji o miłości w czasach narcyzmu. W rozmowie wezmą udział psycholożka i psychoterapeutka Justyna Dąbrowska, pisarka i rysowniczka Małgorzata Halber, dziennikarka Karolina Lewestam oraz psycholog i językoznawca dr hab. Grzegorz Ptaszek. Spotkanie poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. 

Eksperci zastanowią się, czy mamy do czynienia z epidemią samouwielbienia. Spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak opierać się kulturze cyfrowego narcyzmu i gdzie leży granica między zdrowym egoizmem a egocentryzmem. Porozmawiają o miłości, związkach i rodzinie w czasach hołdujących rozwijaniu "ja" i pielęgnowaniu miłości do siebie samego. Premiera "Pisma" jest okazją do tego, żeby pomówić o kluczowych problemach współczesnego człowieka.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com