Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Zdjęcia czwórki artystów.

Koncert #329 Puce Mary, Pierre Jodlowski/Adam Gołębiewski, Antez

2020-10-02 ( piątek )
20:30
Pawilon, ul. Ewangelicka 1, Poznań

Kategoria: Muzyka

Puce Mary to nazwa solowego projektu kopenhaskiej artystki dźwiękowej Frederikke Hoffmeier. Puce Mary zgłębia tajniki industrialnego noise'u i muzyki eksperymentalnej, wydając liczne albumy w takich wytwórniach jak Posh Isolation, iDEAL Recordings, Ascetic House i Freak Animal oraz współpracując z takimi artystami jak Loke Rahbek, Dan Johansson z Sewer Election i Rodger Stella z Macronympha. Obecnie udziela się także w projektach JH1.FS3 i Body Sculptures.

W swojej twórczości odnosi się zarówno do kolaży dźwiękowych, noise'u i surowej muzyki industrialnej. Występowała w całej Europie, Japonii, Rosji, Kanadzie i Ameryce.

Pierre Jodlowski i Adam Gołębiewski zagrają improwizowany set. Niedawno wydali nagrany razem album τελετουργία. Obaj muzycy zainteresowani są rytualnym i energetycznym podejściem do dźwięku i instrumentów. We wspólnym projekcie eksplorują materie dźwięku wykorzystując przy tym zarówno jego akustyczne jak i elektroniczne źródła.

Antez w muzycznym performensie zaprezentuje materiał z Continuum - projektu wytwarzającego się za każdym razem na nowo, bo wykorzystującego przestrzeń własnej prezentacji.

Bilety w cenie 30/20 zł (normalny/ulgowy).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: