Kultura w Poznaniu

Kalendarium

baner

Koncert zespołu Moscow Death Brigade

2020-08-29 ( sobota )
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A, Poznań

Zespół wystąpi w poznańskim Klubie U Bazyla w ramach trasy promującej najnowszy album grupy, "Bad Accent Anthems"!
MOSCOW DEATH BRIGADE (Rosja / Rebel Sounds Records) - hardcore rap
Moscow Death Brigade to rosyjski zespół wykonujący muzykę z pogranicza hardcore'a i rapu. W ich brzmieniu można usłyszeć inspiracje hip-hopem, punkiem czy nawet drum'n'bass, a to wszystko wypełnione jest tekstami nawiązującymi do sytuacji politycznyno-społecznej. MDB to jeden z najbardziej aktywnych zespołów antyfaszystowskich w Rosji, przeciwstawiający się każdej formie uprzedzeń oraz dyskryminacji.
Zespół często bierze udział w koncertach benefitowych i szerzy dobre słowo w całej społeczności. Grupa łączy ze sobą wszystkie subkultury - punków, skinheadów, footballowych hooliganów, metali, grafficiarzy czy hip-hopowców pokazując że wszyscy jesteśmy tacy sami i tworzymy międzynarodowy podziemny ruch oparty na przyjaźni, braterstwie i wolności.
Rosjanie mają na swoim koncie dwa albumy, z czego wydany dwa lata temu "Boltcutter" był bardzo intensywnie promowany na licznych trasach koncertowych (a na nich 3 wyprzedane koncerty w Polsce) czy też dużych festiwalach. 10 kwietnia 2020 roku światło dzienne ujrzy trzeci album grupy, zatytułowany "Bad Accent Anthems". Przed polskimi koncertami MDB czekają jeszcze m.in. koncerty u boku legendarnego Madball oraz występy na największych europejskich festiwalach, takich jak np. Hellfest czy Ressurection Fest.

Bilety w cenie 60 zł.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania wypełnionego i podpisanego oświadczenia, które można pobrać TUTAJ.

Bilety dostępne w: