Kultura w Poznaniu

Kalendarium

baner

Czwartkowe Jam Session

20.08.2020
19:00

Powoli można zaczynać powrót do świata muzyki tworzonej przez pasjonatów i osób które chcą spróbować swoich sił. Startuje tegoroczna edycja Jamów nad Wartą w KontenerART. Będzie można się ze sobą zgrywać w czerwcowe, lipcowe i sierpniowe czwartki od godziny 19:00.

Jam Session staje się powoli tradycją i inspiruje do nowych eksploracji świata muzyki, a Organizatorzy planują zapraszać rozmaitych gości - artystów i profesjonalnych muzyków, którzy będą prowadzić poszczególne wydarzenia. Postanowiono, że każdy z czwartkowych Jamów będzie trochę inny by zagłębić się w różnych nurtach i stylach muzycznych.

Uczestnicy powinni przynieść ze sobą instrumenty, narzędzia twórcze i dobre nastawienie.  Na wyposażeniu będą wzmacniacze, perkusję, perkusjonalia, oraz mikrofony z niezbędnym nagłośnieniem i mikserem. KontenerART-owe jam session to nie tylko muzyka, ale i ruch integracji społecznej, który pozwoli na nawiązanie kontaktów między doświadczonymi, profesjonalnymi artystami, a ludźmi dopiero próbującymi swoich sił w świecie sztuki.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", dofinansowany ze środków
Miasta Poznania.

Udział i wstęp wolny.

_
opr.LT