Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Koncert zespołu Älskar (Alskar) - w ramach cyklu Demostacja

2020-08-05 ( środa )
20:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Alaskar, a właściwie Älskar tworzy muzykę przepełnioną kosmicznym pyłem i melancholią. To wrocławski zespół tworzący dźwięki z pogranicza indie folk oraz alternatywy.

Zespól tworzą:

  • Aleksandra Batycka
  • Zuzanna Wasielewska
  • Piotr Paduszyński
  • Mikołaj Lisowski
  • Maciej Knop

Wstęp wolny.

_

Środy na KontenerART będą należeć do cyklu koncertów młodych zespołów organizowanych przy wsparciu finansowym w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury" tworzonego z dotacji z budżetu Miasta Poznania. "Demostacja to cieszący się powodzeniem cykl koncertów muzycznych wspierających młodych artystów, którzy otrzymują szansę prezentacji swoich umiejętności na scenie KontenerART.

Z nadesłanych wcześniej zgłoszeń, profejsonalne Jury składające się z praktykujących muzyków, producentów muzycznych i teoretyków muzyki wybrało 10 zespołów, które zagrają w ramach cyklu środowych koncertów Demostracja.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", dofinansowany ze środków Miasta Poznania.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20. Warto przyjść wcześniej by zająć miejsce (maksymalna liczba widowni to 150 osób). Grafika kalendarza poszczególnych zespołów w załączniku.

_
opr.LT

Plakat