Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Po lewej dziewczynka ćwicząca balet przy drabinkach, po prawej czerwone napisy.

Rekrutacja do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź w Poznaniu 2020

2020-06-20 ( sobota )
10:00-14:00
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, ul. Petera Mansfelda 4 (Wejście A), Poznań

Zapisy do szkoły baletowej już się rozpoczęły. Zajęcia tańca klasycznego czy akrobatyki dla dzieci, młodzieży i dorosłych! W tym roku można zapisać się na balet. Zapisy do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź są prowadzone na nowy rok szkolny 2020/2021. Jeśli dziecko kocha taniec, jest to najlepszy moment, aby kontynuowało swoją pasję w sali baletowej. Na zajęcia tańca klasycznego szkoła zaprasza także dorosłych!

Proponuje zajęcia: - jogi - pilates - tańca klasycznego - body ballet.

Aby zapisać się do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod tym linkiem: https://tiny.pl/7r13t

Dzieci i młodzież mogą uczyć się na trzech profilach:

Edukacja baletowa - zajęcia dla dzieci i młodzieży jako hobby, dające możliwość występów na profesjonalnej scenie teatralnej. 

Zawodowa edukacja baletowa - uzyskanie zawodowego dyplomu tancerza i zdobycie doświadczenia scenicznego już w bardzo młodym wieku. 

Edukacja artystyczno - akrobatyczna - zajęcia, które rozwijają umiejętność równowagi, zręczności i koordynacji ruchowej z możliwością ich  prezentacji przed oczami publiczności.

Zapisy do szkoły baletowej na zajęcia dodatkowe: Edukacja baletowa to dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Nauka na tym etapie wiąże się z udziałem dzieci w spektaklach Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź. Jest to narzędzie edukacji dziecka i sposób kształtowania jego kompetencji społecznych. 

Dzieci od 3 do 5 lat są przyjmowane wg kolejności zgłoszeń. 

Dzieci od 6 roku życia biorą udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Podczas spotkania komisja ocenia indywidualne predyspozycje ucznia i proponuje grupę zajęciową, w której dziecko ma największe szanse na rozwój.

Zajęcia na profilu zawodowym odbywają się w godzinach popołudniowych. W procesie edukacji realizowane są przedmioty zawodowe praktyczne oraz wybrane przedmioty z dziedziny muzyki, charakteryzacji oraz historii tańca. Szczegóły znajdują się pod linkiem: https://tiny.pl/7rjhl

Zobacz www.szkolabaletowa.poznan.pl/rekrutacja/