Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia ze zdjęciem artysty

Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

2020-02-07 ( piątek )
19:00-22:00
Sala Ziemi, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Piotr Cugowski to jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Przez 20 lat stał na czele zespołu Bracia. A od początku 2019 roku prowadzi działalność solową. W październiku wydał swoją pierwszą solową płytę pt. "40".
To z tego albumu pochodzą przeboje "Kto nie kochał" (19 milionów wyświetleń na YOUTUBE), "Zostań ze mną", "Daj mi żyć", które podbiły radiowe listy przebojów w 2019 roku. Wcześniej z zespołem Bracia Piotr Cugowski wylansował m.in. hity "Nad przepaścią", "Wierzę w lepszy świat", "Niepisane" czy "Po drugiej stronie chmur".

W 2018 roku Piotr zasiadł w muzycznym show "The Voice Of Poland" w roli trenera wokalnego uczestników walczących o miano najlepszego głosu w Polsce. Jego wykształcenie muzyczne i duża wiedza merytoryczna zagwarantowały wysoki poziom widowiska.
Piotr Cugowski jest częstym gościem różnego rodzaju projektów muzycznych. Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnych stylach sprawiły, że jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz legendami światowej muzyki, jak choćby John Lord (Deep Purple), Garou.

Bilety w cenach 139-199 (zależnie od miejsca).

Bilety dostępne w:

Zobacz www.facebook.com/events/411180653109053/