Kultura w Poznaniu

Kalendarium

baner

Koncert - Krzysztof Zalewski Solo Act

2019-12-15 ( niedziela )
19:00
Hala 2 (MP2), Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Uwaga! Koncert został wyprzedany.

W związku z tym zakończona została sprzedaż internetowa oraz nie będzie możliwości zakupu biletów przy wejściu na koncert.

Krzysztof Zalewski Solo Act

Zalewski zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie "człowiek orkiestra" trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act'u - koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki - loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy jak i uszy.

Po sukcesie wiosennego koncertu, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta. Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, a będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z "Zeliga", "Złota" i "Zalewski śpiewa Niemena" ale co najważniejsze,nie zabraknie premier zapowiadających materiał z nadchodzącej płyty.

Bilety w cenie:

  • 79 zł (I pula - wyprzedane)
  • 99 zł (II pula)

Regulamin imprezy.

_
opr.LT