Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Monika Borzym

Monika Borzym - Back To The Garden - koncert

2019-02-21 ( czwartek )
20:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79

Płyta Moniki "Back To The Garden" wydana w październiku 2017 roku właśnie osiągnęła status złotej!  Z tej okazji na koncertach, wokalistce będzie towarzyszyć współtwórca albumu, amerykański muzyk i aranżer, Mitchell Long.

Płyta Back to the Garden to świeże interpretacje piosenek kanadyjskiej legendy, kultowej Joni Mitchell. Płyta doceniona została przez krytyków muzycznych i fanów Joni na całym świecie. Na albumie wystąpili: wybitny amerykański gitarzysta Mitchell Long na co dzień grający z Melody Gardot, Robert Kubiszyn (Anna Maria Jopek, Gregoire Maret), Michał Bryndal (Voo Voo), Michał Zaborski (Atom String Quortet), Michael Patches Stewart oraz Radek Nowicki.

Monika jest otwarta na różne gatunki muzyczne. Często występuje gościnnie z różnymi artystami. Śpiewała na kilku płytach Tego Typa Mesa, zaśpiewała na płycie "Wasowski odnaleziony" pod kierownictwem muzycznym Krzysztofa Herdzina. Bierze udział w projekcie Albo Inaczej wytwórni Alkopoligamia oraz pisze piosenki dla innych artystów.

  • Monika Borzym - wokal,
  • Mitchell Long - gitara,
  • Michał Bryndal - perkusja,
  • Max Mucha - kontrabas

Bilety - 80 zł 

_
opr.LT, akt sw

Bilety dostępne w: