Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Stand Up - Marcin Zbigniew Wojciech i Tomek Biskup

2018-12-16 ( niedziela )
20:00-22:00
Restauracja Pretekst, ul. Fredry 7, Poznań

Kategoria: Inne

Lubisz stand up? Wpadnij na ten występ. Marcin Zbigniew Wojciech porwie swoją charyzmą, a Tomek Biskup oczaruje urodą Frankensteina. Ponad godzina dobrej zabawy przy żartach dwóch komików z Krakowa!

 Marcin Zbigniew Wojciech - program ,,The Best Off''. Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). M

Tomasz Biskup - jedyny w swoim rodzaju biskup bez święceń. Na co dzień uśmiecha się rzadziej, niż deszcz pada na pustyni Gobi (roczna amplituda opadów wynosi 50-200 ml), a jednak na scenie potrafi być śmieszny. Uwielbia zamęczać ludzi całkowicie zbędnymi ciekawostkami. Na szczęście podczas występu mówi o rzeczach bardziej przyziemnych - takich jak ściema w reklamach, podróże i problemy, jakie mogą wyniknąć ze zwykłej wycieczki do Castoramy. Prowadzi bloga oraz kanał na Youtubie. Występował w grupie AD HOC i kabarecie PUK (z którym zaliczył kilkanaście realizacji telewizyjnych). Jest jednym z nielicznych polskich komików, którzy grają też po angielsku i poza granicami kraju (na razie był w Berlinie i kilka razy w Budapeszcie).

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu występu.

Tomek Biskup

Zobacz www.facebook.com/events/250136525667533/