Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Reni Jusis - koncert

2018-11-16 ( piątek )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Ikona polskiej sceny klubowej powraca z kolejną dynamiczną i dyskotekową płytą!

Reni Jusis - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Charakteryzują j przestrzenne aranżacje oraz osobiste teksty. Najlepszą wizytówką artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku "BANG!" sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął "Fryderyka" w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powraca z ultra tanecznym, nowym albumem zatytułowanym "ĆMA", będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości.

Bilety: 50 - pierwsza pula , 60 - druga pula, miejsca siedzące +10 zł (tylko antresola)

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/