Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Magdalena Atkinson

Magdalena Atkinson - koncert

2018-11-12 ( poniedziałek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Jej głos jak kameleon rodzi i buduje emocje, a jej koncerty to zawsze podróż w nieznane dla każdego słuchacza.

Magda pochodzi z Poznania, a od 15 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pisze, komponuje oraz występuje. Jej muzyka jest delikatna i liryczna. W listopadzie wydaje swoją drugą płytę - "Love & Light", która pod pewnymi względami nawiązuje do jej debiutanckiego albumu - Beauty & Power". W tym roku wokalistka świętuje również 20 lat od napisania swej pierwszej piosenki "Płaszcz"  którą pod koniec lat 90-tych napisała dla poznańskiego zespołu Elipsa, z którym związana była przez następne dwa lata.

Zespół zaprasza do kobiecego świata emocji i postrzegania świata, do wspólnej kontemplacji natury przy dźwiękach łagodnej muzyki sięgającej po elementy muzyki dawnej i folku. Bliskie naturze bębny i flety łączy z nastrojowymi dźwiękami klawiszy i gitary basowej, a nierozbudowane teksty dają jedynie impuls do chwilowego zatrzymania się i oddania refleksji.

Iwona Grenda - śpiew, flety, Monika Mumot - klawisze, Magdalena Andrys - bęben obręczowy, Jacek Chlebowski - gitara basowa, Krzysztof Chlebowski - cajon

Bilety: 45 zł 

opr.sw

Bilety dostępne w: