Kultura w Poznaniu

Kalendarium

a

Koncert na trasie The Heaven And Hell Tour 2017 - Thy Art Is Murder, Being As An Ocean, MissMayI i Casey

25.04.2017
19:00

Jedyny polski przystanek na trasie The Heaven And Hell Tour 2017! Koncert, na którym wystąpią Thy Art Is Murder z powracającym wokalistą CJem McMahonem, Being As An Ocean z nowym albumem oraz MissMayI i Casey.

  • THY ART IS MURDER - deathcore, death metal

Deathcorowi niszczyciele, którzy są bardzo lubiani w Polsce, zresztą ze wzajemnością. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające - debiutancki "The Adversary" z 2010 roku, wydany dwa lata później "Hate" i najnowsze dzieło australijczyków "Holy War".

  • BEING AS AN OCEAN - melodic hardcore, post-hardcore

Ten amerykański zespół jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. Ich pierwsza płyta została wydana w 2012 roku i zaowocowała trasami po ponad 20 krajach z takimi zespołami jak Counterparts, Hundredth, Liferuiner, Napoleon czy The Elijah. Rok 2013 to przede wszystkim rok zmian w zespole. Skład opuścili Shad Hamawe i Jacob Prest, a w ich miejsce przyszli - nowy perkusista Connor Denis oraz nowy gitarzysta i osoba odpowiedzialna za czyste wokale, czyli Michael McGough. Mimo zmian personalnych, muzycy konsekwentnie tworzyli w studio, co zakończyło się wydaniem albumu "How We Both Wondrously Perish", który przesunął zespół trochę bardziej w klimaty post-hardcore'owe, a dołożenie czystych wokali okrzyknięto strzałem w dziesiątkę. W czerwcu 2015 roku wydali album "Being As An Ocean", kolejny za pośrednictwem wytwórni InVogue. W roku 2016 uraczyli nas singlem "Dissolve", który zapowiedział nowości. W międzyczasie Amerykanie dokonali wymiany perkusisty z Connora Dennisa na Jesse Shelleya. W tym roku hucznie zapowiedzieli nowy album "Waiting For Morning To Come" singlem "OK". Premiera już 9 czerwca.

  • MISS MAY I - metalcore

To prawdziwy gigant metalcore'owy w USA! Przedstawiciele Rise Records tworzą i grają już 11 lat, a w tym czasie wydali 5 albumów studyjnych. Ostatnim z nich jest płyta "Deathless" z 2015 roku, która dotarła na 49 miejsce listy Billboard 200. Polscy fani musieli czekać 3 lata od ich ostatniej wizyty. Teraz melodyjni metalcore'owcy powracają do Poznania i zagrają w tak mocnym składzie!

  • CASEY - post-hardcore, alternative

Walijski, post-hardcore'owy kwintet inspirujący się takimi zespołami jak Pianos Become The Teeth, Caspian, Touche Amore, Defeater czy Lydia - to musiało być dobre! Niesamowicie wrażliwa muzyka, subtelne riffy gitarowe i czyste wokale przeplatające się z krzykami i ostrzejszymi brzmieniami to recepta na zachwycenie fanów. Casey rozwija się w szybkim tempie, a do Polski przyjadą kolejny raz, zaliczając w zeszłym roku świetny koncert w Warszawie, w towarzystwie Being As An Ocean, Burning Down Alaska i Capsize. 

Bilety:

_
oprac.LT

Bilety dostępne w: