Kultura Poznań.pl

Kalendarium

z

Zostań Gwiazdą Kabaretu

2017-04-09 ( niedziela )
18:00
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1e

W konkursie wystąpią kabarety ZALOTKA i TRZECIA STRONA MEDALU. Gościem spotkania będzie KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH w programie "Pod prądem". Prowadzenie kabaret CZESUAF.

KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH program "Pod prądem"

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku - "Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

Kabaret ZALOTKA to żeńska grupa kabaretowa powstała w Zielonej Górze. Tworzą ją trzy dziewczyny: Dominika Najdek, Anna Wolińska, Sylwia Leszczyńska. Ich skecze to wynik wnikliwej obserwacji rzeczywistości kobiecym okiem. W 2016 r. grupa dostała się do półfinałów PAKI.

Kabaret TRZECIA STRONA MEDALU powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu. Jednak wszystko zaczęło się kilka lat wcześniej w szkole średniej, gdzie przygotowywali pierwsze skecze na szkolny konkurs, a później na zlecenie pani dyrektor. Gdy znaleźli się na tej samej uczelni, doprowadzili do pierwszego występu. Czterech facetów i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa. W 2016 r. byli półfinalistami PAKI.

bilety - 40 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: