Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Warsztaty - Notes Japoński

2017-04-07 ( piątek )
18:00-22:00
Pracownia GRUV ART, ul B. Prusa 6/3, Poznań

Czy chcesz wiedzieć jak powstaje książka? Poznać tradycyjne narzędzia, materiały i techniki przedwojennej sztuki introligatorskiej?
Na warsztatach wykonasz ją samemu? 
Na tych warsztatach wykonane zostaną notesy według starej techniki wynalezionej na terenie Dalekiego Wschodu, które są proste w wykonaniu, a zarazem bardzo efektowne. Technika ich wykonania stosowana jest od wieków, jednak przy użyciu współczesnych materiałów i mnogości kolorów nabierają zupełnie nowego wyglądu.

Jeśli nie masz zdolności manualnych ani żadnego doświadczenia w robieniu notesów... nie przejmuj się. Wszystko wytłumaczy, krok po kroku  doświadczony instruktor, Jan Grochocki.
Organizator zapewnia wszystkie potrzebne materiały i narzędzia. Jeśli jednak masz jakiś papier lub tkaninę, która bardzo Ci się podoba - weź ją ze sobą, być może uda się ją wykorzystać?

Co da mi udział w warsztatach?
Będziesz umiał/a zrobić notes, który może być dla Ciebie dziennikiem, notatnikiem, pamiętnikiem, albumem fotograficznym - albo prezentem dla kogoś. I będzie to notes, którego próżno szukać w sklepach.
Prowadzący: Jan Grochocki

Chcesz zapytać o szczegóły? 
Zadzwoń: 61 847 11 15 lub napisz do nas: warsztaty@gruv-art.com.pl
Regulamin warsztatów dostępny w siedzibie Agencji GRUV ART.
www.gruv-art.com.pl

Bilety w cenie 130 zł.

_
akt.LT

Bilety dostępne w: