Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele - koncert

2017-03-29 ( środa )
19:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele tworzą muzycy - pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele.

Repertuar PPNOU to niezwykła "szafa grająca", w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy  aranżują prawdziwe "perełki" światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się aby Ci, którzy z Orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Każde Show to prawdziwa interakcja z publicznością. Niezależnie od tego czy jest to sala kinowa czy klub muzyczny, widownia zawsze podrywa się z miejsc i żywiołowo uczestniczy w wykonywaniu utworu. Niespodzianki muzyczne, w których to słuchacze po chwili rozpoznają przearanżowany przebój AC/DC "Highway to hell" lub "Billie Jean" Michaela Jacksona stanowią o unikatowym charakterzePPNOU.

Zespół dzięki niespożytkowanemu kapitałowi energii i inwencji twórczej jest wspaniałą propozycją muzyczną dla ludzi w każdym wieku i z różnymi upodobaniami. Wysoki poziom muzyczny i lekki, żartobliwy charakter koncertów zapewnią wspaniałą rozrywkę szerokim rzeszom melomanów.

Bilety - 50 zł.

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/