Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
z

Koncert Patrycji Markowskiej z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego

2017-03-26 ( niedziela )
18:00
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17

UWAGA! Nastąpiła zmiana miejsca koncertu na klub B17. Koncert pierwotnie miał odbyć się w Arenie. Bilety zachowują ważność.

Patrycja Markowska zadebiutowała w 2001 roku albumem pt. "Będę silna". Brzmiący niemal jak obietnica album przyniósł artystce zaszczytną rolę jednej z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek, co udowadnia kolejne sześć albumów i 30 wydanych singli.

"Na Żywo" - tak zatytułowane jest ostatnie opublikowane wydawnictwo. Jest to zapis koncertu, bo właśnie koncerty, jak sama przyznaje, są żywiołem artystki. Możemy spodziewać się zatem ekscytującego wydarzenia w Hali Arena. Usłyszymy wiele przebojów, w tym: "Świat się pomylił", "Jeszcze raz" czy "Alter Ego", a ponieważ lada dzień ukaże się kolejna płyta, będziemy być może świadkami premierowych wykonań.

Bezkompromisowa, idąca własną muzyczną ścieżką artystka nie boi się wyzwań co pokazała zasiadając w fotelu jurorskim programu "The Voice of Poland". Wielokrotnie nagradzana występowała przed takimi gwiazdami jak The Cranberries, Nelly Furtado czy Lenny Kravitz.

Bilety w cenie 69 zł i 99 zł (w zależności od miejsca).

_
oprac.LT, akt.sw

Bilety dostępne w: