Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
koncert zespołu Percival

Koncert - Percival - Wild Hunt Live

2017-03-05 ( niedziela )
19:00
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Percival - Wild Hunt Live! (The Witcher Soundtrack)

Zespół Percival jako współtwórca ścieżki dźwiękowej do znanej na całym świecie i kultowej gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", prezentuje utwory w ich oryginalnej wersji podczas niepowtarzalnego show!

Koncert wzbogacony o oprawę artystyczną Teatru Avatar to niezwykła gratka dla graczy i fanów sagi Sapkowskiego oraz wszystkich koneserów muzyki folkowej, inspirowanej historią, kulturą i dawnymi wierzeniami Słowian! Pozwoli słuchaczom przenieść się w pogranicze świata fantasy, średniowiecza, wypraw Wikingów i walecznych wojów. Podczas wyjątkowego koncertu będzie można usłyszeć utwory wykorzystane w ścieżce dźwiękowej, w ich oryginalnej wersji, które Zespół współtworzył specjalnie dla celów gry.

Członkowie zespołu podczas występu są ubrani w piękne, kolorowe stroje będące rekonstrukcją odzieży z okresu wczesnego średniowiecza. Repertuar jest wykonywany na dawnych instrumentach, których bardzo charakterystyczne brzmienie okrasza ścieżkę do gry. Całość oprawiona jest wizualizacjami z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon"!

Czas trwania: 80 minut

Bilety: 60 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu (miejsca siedzące nienumerowane).

_
oprac.LT