Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl Przyszedł mężczyzna do Kobiety

2017-01-28 ( sobota )
20:00
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

"Przyszedł mężczyzna do Kobiety" czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszednie troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. Przekonaj się, że to sztuka także o Tobie i że na miłość nie jest nigdy za późno. Może ten spektakl stanie się dla Ciebie pomocą w rozwiązaniu uczuciowych dylematów?

VIOLA ARLAK - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie "Dzikie Róże", najbardziej znana z seriali "M jak miłość", "Ranczo", oraz z filmów fabularnych, "Dzień świra" i "Obywatel" Jerzego Stuhra. Można ją oglądać na deskach warszawskich teatrów.

TADEUSZ CHUDECKI - znany nie tylko z teatru, filmu, seriali i telewizyjnych programów dla dzieci. Pracował z takimi reżyserami jak Andrzej
Wajda, Kazimierz Kutz, Adam Hanuszkiewicz. Dużą popularność przyniosła mu rola Henia w serialu "M jak miłość". Jego życiową pasją są także podróże. Życie zawodowe łączy z nieustannymi wyprawami po świecie. Odwiedził przeszło 120 krajów, napisał trzy przewodniki: "Podróże na każdą kieszeń", "Dalej w drogę" i "Historia jednej podróży - Azja ". Od niedawna realizuje dla TVP1 swój autorski program: "Podróże z Chudeckim".

Bilety do nabycia w kasie Kino-Teatru Apollo oraz na portalu internetowym.

Cena biletów 30 i 40 zł w zależności od miejsca.

_
oprac.LT

Plakat