Kultura w Poznaniu

Kalendarium

a

Koncert z cyklu Gramy u siebie - Joa Bird / Miss Is Sleepy

2016-11-25 ( piątek )
19:00
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Kategoria: Muzyka

Miss Is Sleepy

Po powrocie Izy z Londynu do Polski zawiązało się to niezwykłe trio. Izabela, Augustyn i Marcin - każdy z trochę innej muzycznej bajki. Finalnie połączyli swoje folkowo - bluesowe, elektroniczno-minimalistyczne i hip-hopowe korzenie w dźwiękach Miss Is Sleepy.

Z powodzeniem koncertują. Sprawdzianem były dla nich występy klubowe, m.in u boku Lilly Hates Roses i Pustek czy support przed zespołem Skalpel w Gdańsku. Mają za sobą występy w ramach festiwalu Spring Break oraz wrocławskim Music Addicted Festival, Sofar Sounds, koncert z cyklu Wrzos Nocą (Kraków). W lipcu zagrali koncert przed nowojorskimi Cigarettes After Sex w warszawskiej Hydrozagadce.

Joa Bird

Joa Bird szczerze nawiązuje do melancholii, nostalgii, ale i mówi o skrajnych emocjach i chowa się we wrzosowiskach lub też ucieka do Skandynawii. Jest to projekt, który ma oczyszczać głowę, duszę i przewietrzyć dni.

Joa Bird to projekt, który swój pierwszy koncert jeszcze przedpremierowo zagrał w ramach szumnego festiwalu Spring Break. Aktualnie Joa Bird kończy pracę nad płytą długogrającą.

Bilety w cenie: 15 / 20 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu).

Więcej informacji na kulturapoznan.pl

_
oprac.LT

Bilety dostępne w: