Kultura w Poznaniu

Kalendarium

g

Zostań Gwiazdą Kabaretu

2016-11-18 ( piątek )
Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8

W konkursie wystąpią kabarety WOLSKI i FIFARAFA. Gość KWARTET RAMPA.

Kabaret WOLSKI tworzy dwoje aktorów: Sabina Głuch i Karol Wolski, członek Grupy Rafała Kmity. Program pt. "Para Komedia", to pół kabaret i pół komedia.

Kabaret FIFARAFA prezentuje humor uniwersalny, dostępny dla widza w każdym wieku. Jest to żart przystępny, przedstawiający rzeczywistość w krzywym zwierciadle, zawierający nutkę absurdu.
Występują w nim Ola Listoś i Mateusz Kwiatkowski.

Kwartet Rampa jest profesjonalnym zespołem wokalnym, uprawiającym różne gatunki muzyczne od klasyki po ujazzowiony pop. Śpiewając razem w niezmienionym składzie od 1992 roku zespół osiągnął perfekcyjne zgranie we wszelkich możliwych współbrzmieniach i stylach. Jednak w paradoksalny sposób, nie strona czysto muzyczna jest głównym atutem Kwartetu Rampa. Wszyscy członkowie zespołu mają za sobą kilkunastoletni staż teatralny i znaczące udziały w wielu różnych przedstawieniach muzycznych i dramatycznych. Umiejętność połączenia talentów wokalnych z dbałością o stronę wizualną każdej produkcji - z elementami choreografii, z kostiumem, rekwizytem - wyróżnia ten zespół pośród innych grup, działających na polskim rynku. Do tego dodać należy świadomy wybór materiałów literackich i muzycznych, na których zespół pracuje oraz element, który w bezpośrednim kontakcie z publicznością ma istotne znaczenie - poczucie humoru. Ono czyni, że niektóre z propozycji Kwartetu Rampa mają rzadko spotykaną formę żartu muzycznego na wysokim poziomie profesjonalnym.


Bilety - 40 zł.

Więcej informacji

Bilety dostępne w: