Kultura w Poznaniu

Książki

Dorota Masłowska live

"Kochanie, zabiłam nasze koty" to jej najnowsza powieść. Opowie o niej 3 grudnia w Teatrze Nowym. 

Myśl i odmień swoje życie

Uwolnij się z pułapki myśli - weź udział w dyskusji sprowokowanej książką Pułapka myśli noblisty Daniela Kahnemana..

"Californication" według Sławomira Shutego

Czołowy literacki szyderca i krytyk polskiej rzeczywistości po czterech latach powieściowego milczenia powraca z "Jaszczurem". Na spotkanie ze Sławomirem Shutym zaprasza w środę, 28 listopada, kluboksięgarnia Głośna.

Pasewicz - wieczór autorski poety poznańskich ulic

Edward Pasewicz - poeta, prozaik, dramaturg i kompozytor - przyjeżdża do Poznania.  Spotka się z czytelnikami na wieczorze autorskim 22 listopada w Sali Śniadeckich na Collegium Maius, a następnego dnia weźmie udział w czytanej próbie swojej sztuki.

Rosyjska duchowość z bloków

Absolut kryje się nie tylko w klasztorach. Jędrzej Morawiecki i Bartosz Jastrzębski -  goście poniedziałkowego spotkania w Kluboksięgarni Głośna - znajdują go na syberyjskich blokowiskach.

Nowa Kronika w dawnej elektrowni

Kiedy powstawały były na obrzeżach Poznania, dziś są w jego centrum. To zespoły budynków przemysłowych. W jednym z nich, w dawnej Wildeckiej elektrowni odbyła się promocja najnowszego numeru Kroniki Miasta Poznania "Budownictwo przemysłowe".

Magia kuchni Borejków

Czekałam na tę książkę tak, jak się czeka na przyjaciół, którzy wyjechali w długą podróż. Bardzo się cieszę, że już wrócili.

1 49 Strona 50