Kultura w Poznaniu

Kalendarium

okładka płyty

Robert Wojciechowski: Feel That You Live Tour - koncert

2018-02-24 ( sobota )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek)

Koncert promujący nową płytę poznańskiego muzyka, gitarzysty, wokalisty, kompozytora i pasjonata amerykańskiego rock and rolla. W jego muzyce słychać inspiracje takimi muzykami, jak John Mayer, Eric Clapton, Stevie Ray Voughan, Elvis Presley czy CCR.
Podróżuje, gra na amerykańskich statkach, opływając Karaiby i poznając nowych inspirujących muzyków, rozwijając przy tym swoje umiejętności grania na gitarze i śpiewu. W swojej karierze muzycznej współpracował z wieloma zespołami w Polsce i za granicą m.in. z Urszulą Lidwin, chórem Gospel Joy, Groove Planet Band i zespołem Crossfire. Zawsze marzył o łączeniu pasji z pracą, wkłada w to niewątpliwie dużo serca i emocji.

14.12.2017 r. oficjalnie premierę miała solowa płyta artysty. Albumem ,,Feel That You Live" muzyk chce przede wszystkim pokazać, że bardzo istotną rolą w życiu człowieka są podróże, poznawanie kultury i ludzi a także docenianie piękna natury i cieszenie się z małych, a pięknych rzeczy.

Robert na co dzień prowadzi też blog muzyczny, w którym opisuje swoje muzyczne podróże i doświadczenia z koncertowania po świecie, a także publikuje fotografie z wypraw.

Robert Wojciechowski - wokal, gitara, Dawid Tokłowicz - saksofon, Michał Ruksza - instrumenty klawiszowe, Wojtek Roszak - bas, Jakub Szwarc - perkusja, Daria Wojciechowska i Renia Szwarc - chórki

Bilety 30 zł - przedsprzedaż, 40 zł - w dniu koncertu.

akt.sw

Bilety dostępne w: