Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na zdjęciu po prawej Paulina Młynarska i okładka książki, po lewej informacje o wydarzeniu. Całość na pomarańczowym tle.

Paulina Młynarska - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-09-14 ( wtorek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Gościem najbliższego spotkania z cyklu Premiera online będzie Paulina Młynarska, autorka książki "Moja lewa joga" (Wydawnictwo Prószyński Media). O kulisach jej powstawania porozmawia z Justyną Dżbik-Kluge.

W książce "Moja lewa joga" autorka bardzo szczerze opowiada o swojej drodze - dzięki regularnej praktyce jogi - od bólu, lęku i traumy do wolności, dobroci i łagodności. Od czego zacząć? Jak poznać jogicznych szarlatanów i oszustów? Jak krok po kroku iść ścieżką ku mądrości, nie traktując wszystkiego zbyt serio? Na te i inne pytania odpowiada w swojej książce.

To osobista opowieść o jodze, która niesie zmianę. Ale i o przełomowym, pandemicznym czasie, w którym radzenie sobie ze zmianą okazuje się kluczowe. Bez udawania, że obędzie się bez popełniania błędów, walki o siebie i zmęczenia. I jak zawsze u Pauliny Młynarskiej - z humorem, ironią i nieco politycznie.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com