Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie.

Spotkanie z Anną Gacek w ramach cyklu Święte Słowa

2022-09-21 ( środa )
20:00
Nocny Targ Towarzyski, ul. Kolejowa 23, Poznań

ŚWIĘTE SŁOWA to cykl spotkań podczas, których rozmawiamy z tymi, których zawsze chcieliście usłyszeć w nieco mniej formalnej atmosferze. Każdy z nich ma swoją prawdę, swoją świętość. O inspiracjach, sile i słabościach. O motywacjach i kryzysach. Zawsze kulturalnie, zawsze zabawnie. Blisko Ciebie!

Spotkanie poprowadzi Martyna Olszak, od lat pełniąca funkcję Head of Creative Department and PR w jednej z większych marek modowych w Poznaniu. Producentka sesji zdjęciowych, współwłaścicielka agencji contentowej. Prywatnie czyta Remarque w kimono ręcznie wyszywanym w smoka oraz słucha Milesa Davisa szukając jego sampli w numerach Outkast.

Anna Gacek - dziennikarka i prezenterka, przez dwie dekady (do marca 2020 roku) związana z Programem 3 Polskiego Radia.
Oprócz prowadzenia autorskich audycji, w tym wspólnie z Wojciechem Mannem "W Tonacji Trójki", nadawała relacje z największych światowych festiwali, m.in. z Glastonbury i Roskilde, w Polsce spędziła dziesięć lat na trasie Męskie Granie i kilkanaście na Off Festivalu.
Przeprowadziła ponad tysiąc wywiadów, w tym z Paulem McCartneyem, Nickiem Cave'em, Patti Smith, Marianne Faithfull, Florence Welch, Alexem Turnerem, The White Stripes i The Strokes. Obecnie, w autorskim cyklu podcastów "Rzeczy ulubione", rozmawia z najważniejszymi postaciami polskiej kultury.
Pasjonatka sztuki, mody i popkultury, prowadziła w TVP2 realizowany na licencji BBC program "Bake Off" i poświęcony kulturze program "Dzieje się na żywo" w Wirtualnej Polsce.

Spotkanie promujące pierwszą książkę Anny Gacek, pt. "Ekstaza. Lata 90. Początek."
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Ceny biletów: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu spotkania).

Bilety dostępne w: