Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner koloru zielonego z informacjami o wydarzeniu i Kopciuszkiem - kolorowym rysunkiem.

Zielony Kopciuszek - Teatr Kultureska w ramach Dzieciaki na Piętrze 2022

2022-04-02 ( sobota )
16:00
Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8, Poznań

"Zielony Kopciuszek" to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.
Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół - Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce - magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze?
Wiek: 3-11 lat
Czas trwania: 60 min.

Bilet na spektakl  (dla każdego widza):
-w cenie regularnej 20 zł
-w przedsprzedaży 15 zł (do 18.03.)
Drodzy Widzowie, dla wspólnego komfortu uczestniczenia w wydarzeniu, 15 minut po rozpoczęciu spektaklu zamykamy drzwi teatru. Prosimy o punktualność.

Bilety dostępne w:

baner