Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Między nami żywiołami

Opis

Pełna humoru historia o pokonywaniu przeciwności losu i kwestionowaniu przestarzałych praw (d), poruszy serce niejednego widza, bez względu na wiek.

Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. I choć wszyscy bardzo dobrze znają powszechnie panującą tu zasadę "Żywiołów się nie łączy!", dwójka krnąbrnych bohaterów - ognista Iskra i płynący z prądem Wodek - postanawia powiedzieć jej "Sprawdzam!". Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Reżyserem polskiej wersji językowej filmu "Między nami żywiołami" jest Artur Tyszkiewicz, a autorem polskich dialogów jest Kuba Wecsile. W rolach głównych w polskiej wersji językowej Iskra przemówi głosem Marii Sobocińskiej, a w Wodka wcieli się Michał Mikołajczak. W pozostałych rolach będzie można usłyszeć m.in.: Zbigniewa Walerysia (Goran), Katarzynę Gniewkowską-Kępkę (Lumina), Katarzynę Dąbrowską (Zefira), Małgorzatę Potocką (Pani Potocka) oraz Kajetana Kucharskiego (Gruda).

Więcej na temat filmu na stronie dystrybutora

materiały: The Walt Disney Company

Szukaj opisu