Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Logo teatru.

Raut, czyli sylwester 2021/2022 pełen blichtru i blasku

2021-12-31 ( piątek )
19:00
Teatr Polski, Duża Scena, ul. 27 Grudnia 8/10, Poznań

Wieczór sylwestrowy na widowni Teatru Polskiego w Poznaniu będzie prawdziwą ucztą - szykujemy widowisko pełne blichtru i blasku!

To niezwykła okazja do tego, aby zobaczyć, do czego zdolni są aktorzy Teatru Polskiego w Poznaniu. Na scenie śpiewać, tańczyć i grać będzie blisko 40. artystek i artystów. Usłyszeć będzie można jedyny w swoim rodzaju chór Pogłosy, kwartet smyczkowy Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu oraz band złożony z niezależnych artystów muzyków.

W nowy rok wprowadzą nas niezapomniane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej.

Ze sceny wybrzmią między innymi: Byłaś serca biciem, Prawy do lewego, Jesteś lekiem na całe zło, Niech żyje bal, Aleja Gwiazd, Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia w nowych, nieoczywistych aranżacjach.

O tym wieczorze długo będzie się opowiadać!

Raut rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00. Repertuar zostanie podzielony na dwie części, a w antrakcie goście raczyć się będą mogli napojami wyskokowymi i wyrafinowanym poczęstunkiem.

Po spektaklu będzie możliwość pozostania i kontynuowania zabawy w teatralnej, magicznej Placówce - lokalu, który znajduje się w piwnicach Teatru Polskiego w Poznaniu.

_

Raut, czyli sylwester 2021/2022 pełen blichtru i blasku

Opieka reżyserska: Konrad Cichoń

Scenariusz: Kornelia Trawkowska, Konrad Cichoń, Joanna Sykulska, Paulina Frąckowiak,

Obsada: Ola Samelczak (gościnnie), Ewa Szumska, Kornelia Trawkowska, Piotr Dąbrowski, Michał Kaleta, Piotr Kaźmierczak, Jakub Papuga, Paweł Siwiak, Konrad Cichoń, Mateusz Wiśniewski (gościnnie)

Muzyczny band: Szymon Siwierski (piano), Dawid Kajczyk (gitara), Paulina "Ferno" Frąckowiak (gitara basowa), Adam Fordon (perkusja)

Kwartet smyczkowy Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu: Paulina Kmieć Natalia Domurat Aleksandra Ruciak-Kowalczyk Joanna Królikiewicz

_

Bilety w cenie 250 zł od osoby.

_

Koncert zostanie powtórzony również 1 stycznia o godz. 19.00 i 2 stycznia o godz. 18.00