Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Dinozaury3D

DINOZAURY w trójwymiarze - wystawa obrazów 3D

2020-09-05 ( sobota ) – 2020-09-06 ( niedziela )
10:00-17:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3, antresola, ul. Głogowska 14, Poznań

Do tej pory oglądane w książkach, potem w postaci bajek i filmów na ekranie, a także w plenerze, w formie olbrzymich modeli. Dinozaury - teraz do ich świata będą mogli się przenieść mali i duzi za sprawą wystawy obrazów "DINOZAURY w trójwymiarze", która zagości na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich tylko w najbliższy weekend - 5 i 6 września 2020.

Rodzice doskonale wiedzą, że praktycznie każde dziecko przechodzi czas wielkiej fascynacji dinozaurami - najczęściej w wieku przedszkolnym. Tysiące pytań, a często bogata wiedza i wygłaszane przez maluchy z pamięci niesamowite nazwy - każdy na pewno zna jakiegoś fana tych prastarych gadów. W prezentowanych na wystawie obrazach, dzięki specjalnym okularom 3D, widać doskonałą iluzję przestrzeni i zwierząt. Jedno jest pewne: emocje będą towarzyszyć każdemu, bez względu na wiek!

Bo jak tu nie spojrzeć w oczy legendarnemu tyranozaurowi, nie stanąć obok tarbozaura? Będzie można w ten sposób poznać także dromeozaury, gigantozaury czy dilofozaury oraz wiele innych słynnych gadów prehistorycznych - łącznie blisko 50 obrazów, ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców. Każdy zawiera merytoryczny opis podany w sposób, który nie pozwoli obojętnie przejść wobec prezentowanych okazów i spowoduje, że zwiedzający zechce zgłębić jego historię. Dzięki efektowi trójwymiarowości osobniki wyglądają jak żywe i chcą wyjść z ram obrazów. Gwarantowane przyspieszone bicie serca!

W tym samym czasie organizatorzy zapraszają do udziału w Targach HOBBY i targach zoologicznych ANIMAL FEST. Bilet na wystawę "DINOZAURY w trójwymiarze" upoważnia do wstępu również na te dwa wydarzenia. Bilety i karty parkingowe dla samochodów należy zakupić online na stronie ToBilet.pl - Bilet trzeba pobrać również dla dzieci do lat 3, posiadających wstęp bezpłatny. Godziny otwarcia: sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00-17.00.

Dinozaury3D_1

Zobacz www.facebook.com/events/950669452085025/