Kultura Poznań.pl

Kultura

opublikowano:

Dołącz do ekipy Wolno Dzieciom

Jeśli lubisz pracę z dziećmi i chciał (a)byś stać się częścią Festiwalu Malta, teraz masz ku temu okazję. Jego organizatorzy czekają na świeże pomysły działań w ramach programu Wolno Dzieciom - zajęciom artystycznym dla najmłodszych prowadzonym w trakcie festiwalu na placu Wolności.

.
fot. M. Zakrzewski/ materiały Fundacji Malta

Wolno Dzieciom to program dla najmłodszych uczestników czerwcowego Malta Festival Poznań, uwalniający przestrzeń publiczną dla dzieci, dający frajdę z praktykowania prawa do miasta poprzez narzędzia zabawy.

Jak podkreślają organizatorzy: - Otwieramy nabór na twórców i twórczynie, o różnorodnych kompetencjach, chcących współtworzyć popołudniowe działania na placu Wolności w Generatorze Malta, w myśl wolnodzieckiej idei.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na dwa spotkania robocze, w ramach których będziemy wypracowywać wstępne pomysły na działania (24.03, g. 10-13) oraz kolektywnie omawiać gotowe scenariusze (7.04, g. 10-13). Każda z osób poprowadzi swoje, autorskie działanie w trakcie festiwalu Malta (15-24 czerwca).

Jeśli chcesz dołączyć do ekipy Wolno Dzieciom wyślij CV/portfolio oraz kilka słów na temat tego, w jaki sposób lubisz pracować z dziećmi, na adres dzieci@malta-festival.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6.03.

oprac. as