Kultura Poznań.pl

Kalendarium

baner

Wystawa pokonkursowa konkursu "30/30" na najlepszą okładkę płytową 2019 roku

2020-07-13 ( poniedziałek ) – 2020-08-31 ( poniedziałek )
Galeria na Dziedzińcu Starego Browaru, ul. Półwiejska 42, Poznań

Tegoroczna edycja Konkursu 30/30, organizowanego przez Wydawnictwo Miejskie Posnania, zgromadziła ponad 100 okładek.

W tym roku do Jury dołączyli 3 znakomici graficy i ilustratorzy, mający szczególne osiągnięcia w dziedzinie projektów muzycznych.
Są to:

  • Grzegorz "Forin" Piwnicki,
  • Dawid Ryski
  • Rafał Wechterowicz

Finałowa 30-tka zakwalifikowanych okładek (kolejność przypadkowa):
1. Juice - Pokahontaz "Renesans"
2. Maciej 'Animisiewasz' Grochot - Różni wykonawcy "Portrety"
3. Maciej Pestka - Had Hades "Combo"
4. Marcin Ślusarczyk Fotografia / Łukasz Pach (pachu design) - happysad "Rekordowo Letnie Lato"
5. Michal Loba - Jan - rapowanie & NOCNY "Plansze"
6. Morgann Lechat (Saisons) / Michel Tatarczuk (Saisons) / Daniel Jaroszek (fotograf, danieljaroszek.com) - Otsochodzi "Miłość"
7. Zbigniew M. Bielak - Mgła "Age of Excuse"
8. Beata Śliwińska (Barrakuz) - Low Key "Distance"
9. Dominika Grzybek / Łukasz Kundzicz - Karolina Czarnecka "Cud"
10. Filip Popik (RYBSKIE) - White 2115 "Młody książę"
11. THEDREAMSstudio (Michał Pańszczyk / Jędrzej Guzik) - Miętha "Audioportret"
12. Konrad Białek / Adam Wilkoszarski - Shellerini "Alma Mater"
13. Mariusz Mrotek - Michal Urbaniak "From Warsaw With Love"
14. Mariusz Mrotek (grafika) / Jacek Poremba Photography - Mazolewski / Porter "Philosophia"
15. Mateusz HOLAK / Krystian Daszkowski (fotograf) - Holaki "Niewidzialna droga do domu"
16. Natalia Łabędź - EABS "Slavic Spirits"
17. Patryk Hardziej (Hardziej Studio) - Nene Heroine "Total Panorama"
18. Punkt Widzenia Michał Siciński - Brodka "MTV Unplugged Brodka"
19. Sonia Dubois - Terrific Sunday "Młodość"
20. Sway Graphics (Kuba Ciećwierz) - Jan Serce "Nie będę tańczył"
21. Tomasz Pieńczak (TPienczak) - Kroki "Controlled Chaos"
22. Bartosz Szymkiewicz - Various Artists "Eastern European Cut-Outs Vol. 1"
23. Dominik Robakowski - W.E.N.A. "Montana Max"
24. Denis se Ariana Pérez / Fleshworld / Łukasz Paluch - Fleshworld "The Essence Has Changed, but the Details Remain"
25. Marta 'Martiszu Szu' Ludwiszewska (rysunki) / Łukasz Pstryku Koniecko - donGURALesko "Latające Ryby"
26. Marlena Stawarz - Różni wykonawcy "THE BEST OF BLUE NOTE"
27. Nata Trochowska - Blauka "Miniatura"
28. Outrage / Marcin Mokierów-Czołowski / Łukasz Ziętek - Żabson "Internaziomal"
29. Rafał Kucharczuk - Tatvamasi "Haldur Bildur"
30. Tomasz Dubiel - Enchanted Hunters "Dwunasty dom"

Zwycięzca ma zostać wyłoniony 30.czerwca.

Wstęp wolny na wystawę.

_
opr.LT

Baner