Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Zdjęcie aktorów grających w spektaklu.

Bajka improwizowana dla dzieci - O miłości to będzie

2022-02-06 ( niedziela )
11:00
Dom Tramwajarza, Sala Amarantowa, ul. Słowackiego 19/21, Poznań

O miłości będzie ta bajka. Ten spektakl. To widowisko. Synonimy znam. A jestem dwuletnim psem. To o miłości już napisano dużo. Ja ostatnio na spacerze widziałem dwa ptaszki na drzewie, co sobie razem stoją i śpiewają, wyznają sobie miłość na gałęzi. Pomyślałem, zapytam o tę miłość, ale właściciel już chciał wracać do domu. Innym razem to widziałem w sklepie, gdy jedna pani patrzyła z miłością na powidła śliwkowe. Pomyślałem, podejdę, zapytam, może przedyskutujemy temat. Pani uciekła z plecakiem powideł.

O tej miłości i o jej różnych obliczach aktorzy opowiedzą. Młodzi widzowie w zasadzie opowiedzą, bo oni wyreżyserują to, co się wydarzy. Będą mogli też zagrać. Nie zmyślam. Bo to bajka improwizowana będzie. Ja za te informacje nic nie chcę. No, może jakiego smakołyka bym chapnął. I klima w budzie, ale tak to nic.

Wystąpią improwizatorzy z teatrów Bujdy i Bajania (Bydgoszcz) oraz Niestworzone Rzeczy (Poznań). Wydarzenie dla każdego uczestnika od lat trzech. Zalecany wiek od 4 lat.

Bilety:
15 zł pojedynczy, 10 zł w ramach karnetu rodzinnego (przy zakupie min. 3 biletów). Bilety dostępne są w biurze Domu Tramwajarza, do nabycia w dniu spektaklu lub na platformie GoOut

baner