Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Koncert - Cisza Jak Ta

2018-09-14 ( piątek )
17:00
KOSMiczny Salon Muzyczny, aula Katedralnej Szkoły Muzycznej, ul. Filipińska 4, Poznań

Razem z zespołem można bęzie pożegnać wakacje i powitać złotą polską jesień.

Wśród zespołów folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności trudno byłoby znaleźć zespół, który w krótkim czasie wydał 11 płyt i zagrał ponad 1000 koncertów na scenach w całej Polsce. Od kilkunastu lat grupa jest w nieustannej trasie koncertowej przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się z gorącym odbiorem publiczności spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego.
Dynamiczny rozwój zespołu został w 2013 roku uhonorowany Pegazem Kultury, płyta "Nasze Światy" została uznana Poetycką Płytą Roku 2011, płyta - "Wuka" Poetycką Płytą Roku 2013 , a płyta "Nieobecność" - Poetycką Płytą Roku 2017.
Zamieszczone utwory zespołu na portalu Youtube zostały odsłuchane w sumie ponad 25 milionów razy, a oficjalna strona grupy na portalu Facebook ma ponad100.000 przyjaciół.
W 2014 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu TVN, Radiowej Trójki i Skody, a piosenki Ciszy zdobyły głosami słuchaczy dziewięć na dziesięć pierwszych miejsc.
A na koncertowym "pokładzie" Ciszy: trzy gitary, delikatna perkusja, flet, skrzypce, i pięć odmiennych głosów splatające słowa i dźwięki w urozmaiconą całość.
Do tego zawsze towarzyszący zespołowi Juno - pies zespołowy, ulubieniec Publiczności w całym kraju, traktowany przez zespół i słuchaczy jako członek Ciszowej rodziny.

UWAGA!
Konieczne są rezerwacje biletów (35zł) poprzez wysłanie SMS z nazwiskiem, ilością biletów i miastem koncertu na numer zespołu: 791-347-924. Zarezerwowane w ten sposób bilety będą do odbioru przed wejściem.

_
opr.LT