Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Voivod - koncert

2018-09-08 ( sobota )
20:00
U Bazyla, ul. Norwida 18a

dzie znajduje się Wyspa Znikąd-Donikąd? Kto na niej mieszka i jak wygląda? Jeśli jeszcze tego nie wiecie - przyjdźcie na spotkanie i posłuchajcie! Spotkacie tu złotą rybkę, która nie spełniała życzeń, ale i tak okazała się być dobrą przyjaciółką. Poznacie tańczącą Dandai, a także dzielnego Arawanili. Razem będziemy wspinać się na górę zamieszkaną przez smoki! A co będzie dalej? Sami zobaczycie :) 
Szymon Góralczyk - bajarz, podróżnik i poszukiwacz. Z wykształcenia fizjoterapeuta, ale nie ma to większego znaczenia, odkąd zaczął opowiadać. Wszystko przez Tolkiena i mitologię nordycką. Później oczarowały go baśnie, zwłaszcza skandynawskie i polskie (kaszubskie). Najchętniej opowiada bez mikrofonu i na boso, tak po prostu. Z opowieściami odwiedził już wiele miast w Polsce i za granicą, prowadząc spotkania w przedszkolach, kawiarniach, bibliotekach, na festiwalach. Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość.
Ewa Zaborowska - jej całe życie to śpiew, pisanie piosenek i granie na instrumentach. Z wykształcenia etnolożka. Rozwijała się muzycznie w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz City Lit College w Londynie. Jest wokalistką działającą w obszarze muzyki alternatywnej - została nazwana "Tomem Waitsem śpiewającym kobiecym głosem". Gra na gitarze, ukulele, kalimbie.

Bilety w cenie:

  • 79 zł (I pula)
  • 90 zł (II pula)

opr.sw

Bilety dostępne w:

Baner