Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Weekendowy starter West Coast Swing

2018-05-26 ( sobota )
16:00-19:00
Fred Astaire Dance Studio Poznań, ul. Grottgera 4/2, Poznań

Intensywny Weekendowy Kurs WEST COAST SWING dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach w tygodniu! To już druga edycja! Zajęcia intensywne, 2,5-godzinne plus 30-minutowe roztańczenie, odbywać się będą w sobotę, co 2 tygodnie od godziny 16:00.

Co to jest WEST COAST SWING? Dużo można by mówić o tym tańcu, ale jest kilka rzeczy, które odróżnia go od każdego innego:

  • możesz go zatańczyć do praktycznie każdej muzyki; czy to będzie pop, blues, rock, r&b, czy cokolwiek innego - pasuje!
  • daje niesamowitą możliwość interpretacji muzyki przez obojga partnerów... i nie tylko muzyki, również interpretacji tekstów piosenek. To wyjątkowe!
  • daje nieograniczoną możliwość wplatania figur, które znasz z innych tańców: ze swinga, lindy hopu, tanga, bluesa, zouka, kizomby, bachaty, salsy, cha chy... Ty decydujesz!
  • pozwala na przejęcie prowadzenia przez Partnerkę! Strzeżcie się Partnerzy!
  • tańcząc Westa i doskonaląc swoje umiejętności, możesz wziąć udział w stworzonym przez pasjonatów tego tańca międzynarodowym systemie kwalifikacji, sprawdzić siebie i uzyskać światową renomę.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, które nigdy nie uczyły się West Coast Swinga lub uczyły się go jakiś czas temu, ale chciałyby powtórzyć podstawy i kontynuować swoją naukę. Harmonogram zajęć pomyślany został dla tych chętnych, którzy z racji swojej pracy lub odległości od Poznania, nie mogą uczestniczyć w zajęciach w ciągu tygodnia i co tydzień.

Zobacz west-goats-swing.com/starter/