Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Mariusz Kwaśniewski na żywo: Brodacze Live Act i Kasia Tontor

01.10.2019
20:00

Podczas siedemnastej audycji, Mariusz Kwaśniewski będzie gościć zespół Brodacze Live Act oraz Kasię Tontor! Rozmowy z artystami będą przeplatać się z ich występami.

Brodacze dwukrotnie zostali zaproszeni do udziału w trasach koncertowych Łąki Łan bardzo szybko zyskując rzeszę sympatyków. W pierwszym roku działalności zagrali w największych salach w kraju: Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie. Ponadto wystąpili na festiwalach takich jak jak: Spring Break, Kortowiada, Bachanalia, Kazimiernikejszyn, czy Cekcyn Electronic Music. Ich koncerty to mnóstwo energii i spora dawka mniej lub bardziej kontrolowanej ekspresji. Debiutancka płyta Brodaczy - "#beardoelectro" to mieszanka autorskich bitów z żywym wykorzystaniem instrumentów takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale. Dodatkowej przestrzeni dodaje również żywy dubmaster, czyli przepuszczanie poszczególnych instrumentów przez rozmaite efekty.

Kasia Tontor to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, miłośniczka "czarnych" klimatów muzycznych. Na swoim koncie posiada EP-kę wydaną w 2015 roku. Nowe materiały stworzone we współpracy z łódzkim producentem Salvare, to połączenie mocnych brzmień r&b/soulu z elementami hip hopu.

Bilety - 10 zł.

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/