Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Zdjęcie kolorowych kanap w sali filmowej. W obramowaniu zdjęcia niebieskie puzzle.

Seanse przyjazne sensorycznie w Kinie Muza

2023-01-28 ( sobota )
12:00-13:30
Kino Muza w Poznaniu, ul. Święty Marcin 30

  • Kino Muza jako kino partnerskie Fundacji Pomoc Autyzm zaprasza na familijne seanse przyjazne sensorycznie dla dzieci ze spektrum autyzmu.
  • Spotykamy się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (uwaga! wyjątek w grudniu - trzecia sobota) o godz. 12:00 w przytulnych wnętrzach sali nr 2.
  • Dołączając do tego wydarzenia będziesz mieć pewność, że nie przegapisz kolejnych przyjaznych tytułów Seans przyjazny sensorycznie to specjalny seans dedykowany wszystkim tym, którzy z powodu szczególnego odbioru otaczającego świata chcieliby obejrzeć film w kinie w wyjątkowych warunkach.
  • Dostosowanie seansu polega na zmianie natężenia oświetlenia oraz dźwięku, tak, by doświadczenie oglądania filmu na dużym ekranie uczynić maksymalnie przyjazne nadwrażliwym zmysłom. Przed seansem nie wyświetlamy reklam ani zwiastunów, by nie rozpraszać uwagi widzów. W trakcie pokazu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy - można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem z nim, wyrażać ekscytację i wędrować po sali. --- Bilety:
    14 zł - normalny
    12 zł - z KRD

Na każdy seans przyjazny sensorycznie obowiązuje bilet bezpłatny dla jednego opiekuna dziecka po okazaniu w kasie kina orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy

Zobacz www.kinomuza.pl/movie/swiateczna-niespodzianka-seans-przyjazny-sensorycznie/