Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Kabaret Chyba

XXXIV PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

2016-11-16 ( środa )
19:00
ODK Pod Lipami, os. Pod Lipami 108A, Poznań

Wystąpią kabarety: Czesuaf, Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret Krzesełko, Kabaret Trzy Karty oraz gość specjalny Kabaret Chyba.

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Trzy Karty, Wyjście Ewakuacyjne, Krzesełko i wiele innych dobrych lokalnych artystów kabaretowych.

Gościem specjalnym tym razem będzie Kabaret Chyba w programie "Chyba sobie żarty robi!". To tegoroczny program kabaretu, w którym będzie można zobaczyć słynnego już "Organistę" czy powrót na polskie sceny powolnego Pana Maczaka oraz oczywiście nowe skecze i piosenki! Dlaczego warto przyjść? Za rekomendację niech służy fakt, że tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy najnowsze skecze kabaretu Chyba na Youtube obejrzało łącznie ponad 1.500.000 osób! Ale pamiętajcie: kabaret najlepszy jest na żywo!

Kabaret Chyba to najzdolniejsza grupa młodego pokolenia. Zwycięzca najważniejszych nagród na wszystkich kabaretowych festiwalach w Polsce.. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Od lat występuje w TVP2 i Polsacie.
Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej.

Cena biletów: 18 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy).

Bilety do nabycia w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" oraz na www.biletyna.pl.